O nas

male logo chinskie kolorFundacja Promocji Nauki i Kreatywności ma na celu wspieranie, promocję i pomoc w rozwoju zainteresowań naukowych i kreatywności dzieci i młodzieży. Została założona przez grupę czynnych i doświadczonych nauczycieli widzących potrzebę daleko idących zmian w tym zakresie. Zasięgiem swojego działania obejmuje subregion sądecki, a w szczególności Nowy Sącz i powiat nowosądecki

Działamy w następujących obszarach:

1. Dążymy do powstania w Nowym Sączu centrum nauki, którego celem będzie popularyzacja nauki wśród społeczeństwa ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży.

2. Prowadzimy warsztaty popularyzujące naukę i rozbudzające zainteresowania techniczne wśród dzieci i młodzieży przy wykorzystaniu robotów Mindstorms najnowszej generacji.

3. Realizujemy projekty propagujące wielokulturowość naszego regionu i walczące z agresją i nietolerancją korzystając z nowoczesnych technologii.

4. Realizujemy projekty promujące aktywność obywatelską zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.

 

 

Dane teleadresowe:

 

Fundacja Promocji Nauki i Kreatywności

ul. Jamnicka 131g,

33-300 Nowy Sącz,

wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr  KRS: 0000424352, NIP: 7343519722, REGON: 122839610

 

Zarząd fundacji:

  1. Prezes: Piotr Grześków
  2. Bartosz Wańczyk

 

Kontakt:

  1. Piotr Grześkow - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel: 604-975521
Jesteś tutaj: Home O nas