Mistrz Robotyki 2017

MR logo2017Rozpoczynamy kolejną odsłonę projektu "Mistrz robotyki", który jest współfinansowany ze środków Miasta Nowego Sącza.

     W wybranych 4 szkołach podstawowych przeprowadzimy warsztaty „Mistrz robotyki – warsztaty z robotyki”. Będzie to cykl dwóch trzygodzinnych spotkań dla 10-osobowych grup młodzieży .

     W trakcie spotkań uczestnicy przypomną sobie wiadomości z zakresu fizyki, poznają podstawy mechaniki, budowę silników elektrycznych prądu stałego, budowę i zastosowanie maszyn prostych, budowę i zasadę działania czujników i sensorów, podstawy mechatroniki związane z montażem i sterowaniem urządzeniami mechatronicznymi. Poznają ogólne zasady projektowania, budowanie i programowanie manipulatorów oraz robotów. Odpowiedzą na pytanie „W czym mógłby mi pomóc robot?” Poznają budowę jednostki centralnej robota EV3, sensorów i elementów wykonawczych. Utworzą i uruchomią proste algorytmy decyzyjne umożliwiające np. ominięcie przeszkody przez robota. Zbudują własne roboty, utworzą złożone algorytmy oraz podejmą próbę ich udoskonalenia.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca marca 2017r. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona przekazaniem kompletu dokumentów znajdujących się do pobrania poniżej ( należy wydrukować, opatrzyć stosownym podpisem i dostarczyć do Fundacji po wcześniejszym kontakcie tel. 606-652-357 lub mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

Deklaracja uczestnictwa opiekun

Deklaracja uczestnictwa uczen

 

stopka zmniejszone

Jesteś tutaj: Home Mistrz Robotyki 2017