Konkurs gimnazjalny "EV3 i my"

konkursEV3Fundacja Promocji Nauki i Kreatywności organizuje konkurs gimnazjalny z wykorzystaniem najnowszej wersji Lego Mindstorms EV3.

Konkurs polega na zbudowaniu robota, w oparciu o instrukcję, opierającego się na jednostce centralnej zestawu Lego Mindstorms EV3, uruchomieniu odpowiedniego oprogramowania, tak by robot był zdolny wykonać przewidziane czynności. Nabór trwa do 19 grudnia 2014r.

Zgłoszenia:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.%3E">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 606-652-357

Przed konkursem fundacja organizuje warsztaty z budowy i programowania robotów, w których jednorazowo bierze udział osiem osób.

Dla osób, które chcą wziąć udział w konkursie uczestnictwo w warsztatach jest obowiązkowe, jednorazowy koszt warsztatów wynosi 25 zł od osoby.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół gimnazjalnych i kończący się wręczeniem cennych nagród rzeczowych !

Termin i miejsce rozegrania konkursu zostanie podany na stronie fundacji.

Jesteś tutaj: Home Konkurs gimnazjalny "EV3 i my"